Sayfa Seç

Sezgin GÜVEL ile Sunum ve Söyleşi

Sezgin GÜVEL ile Sunum ve Söyleşi

02 Mart 2021 Salı akşamı saat 20:30’da Sezgin Güvel ile “Dökümhanede”, “Zamansız Mekanlar” ve “Adem’in Çocukları” konulu fotoğraf gösterilerinden oluşan sunum ve söyleşi gerçekleştireceğiz.

Etkinliğimiz online olarak zoom üzerinden yapılacak olup; herkese açıktır.

SEZGİN GÜVEL

25 yıldan daha fazla süredir fotoğrafla ilgileniyor. Trabzon Foto FORUM, İFSAK, AFAD, Arka Plan gibi Türkiye’deki çeşitli fotoğraf derneklerinde ve Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu’nda gerek üye olarak gerekse yönetim kurullarında olmak üzere görevlerde bulundu.

Kişisel sergi ve gösterileri Türkiye’de değişik illerde ve derneklerde sergilendi. Çeşitli dergilerde yayınlanmış gezi fotoğrafları ve yazıları mevcut. Arka Plan Sanat Gazetesi editörlüğünü yürütmekte ve aynı gazetede “Zamansız Mekanlar” köşesinin yazarı.

Ulusal ve Uluslararası fotoğraf yarışmalarında aralarında “Altın Kamera” ve “Cumhuriyet Gazetesi Yunus Nadi Fotoğraf ödülü” gibi ödüllerin de olduğu çok sayıda ödülü var.

Halen Başkent Üniversitesi Adana Dr. Turgut Noyan Uygulama ve Araştırma Merkezinde Üroloji Profesörü olarak görev yapmaktadır.

Yorumunuz

E-posta ile abone olun

Abone olmak ve e-posta ile bildirimler almak için e-posta adresinizi girin.

Blog İstatistikleri

  • 40.701 Ziyaretçi görüntüleme (05.Mart.2018 itibarı ile)