Tamer GÜNAL ile Sunum ve Söyleşi

Tamer GÜNAL ile Sunum ve Söyleşi

02 Şubat 2021 Salı akşamı saat 20:30’da Tamer GÜNAL ile sualtı fotoğraflarından oluşan “Mavi”,  Dron fotoğraflarından oluşan  “Gökyüzünden” konulu sunum ve söyleşi yapacağız.

Bu söyleşide Tamer Günal bizlere sualtı fotoğraf çekmenin ve dron ile çekim yapmanın inceliklerini anlatacak.

Etkinliğimiz online olarak zoom üzerinden yapılacak olup; herkese açıktır.

 

 TAMER GÜNAL

 Elektronik mezuniyetinin ardından sistem mühendisliği eğitimi gördü. Uzun yıllar bilişim sektöründe çalıştıktan sonra hobisi olan fotoğrafçılığı mesleği haline getirmeye karar verdi ve fotoğraf / video alanında çalışmalarına başladı. Bir süre sonra kendi prodüksiyon şirketini kurarak marka değeri kazandı. Pek çok belgesel, reklam filmi ve müzik kliplerinde görüntü yönetmenliğini yaptı.

Çeşitli alanlardaki görüntüleme deneyimlerinden sonra sualtı ve havadan görüntüleme konularında uzmanlaşarak bu alanlarda da çalışmalarına devam etti. Sualtı çalışmalarında denizler dışında Nemrut Krater Gölü, Van Gölü, Kaçkarlar Buzul Gölleri, Gilindire Mağarası gibi ülkenin pek çok sıra dışı noktasında sualtı belgesel çekimleri gerçekleştirdi.

Katıldığı yarışmalardan Türkiye Suları Portfolyo birinciliği, İstanbul’u Havadan Görüntüleme yarışması birinciliği gibi birçok ödülle ayrıldı.
Halen kendi firması bünyesinde çeşitli kurumlar, firmalar ve televizyon kanalları için fotoğraf/video çekimleri yapmakta, belgesel ve tanıtım projeleri üretmektedir.

Yorumunuz

E-posta ile abone olun

Abone olmak ve e-posta ile bildirimler almak için e-posta adresinizi girin.